Výprodej se slevou až -60%! Poslední šance nakoupit HHC, HHC-P a THCP produkty.

Cartridge HHC-P Stronger Alien OG 1 ml

549 Kč
Cartridge HHC P Stronger Alien OG 1 ml
549 Kč 384,30 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Náhradní cartridge HHC-P Stronger s chutí Alien vyniká intenzivní sladkou borovicovou příchutí s tóny jahod a citronové kůry.  Vhodné pro podporu jasné mysli a rozproudění kreativity, navození euforie, štěstí a pohody. Cartridge uvolní vaše tělo i mysl pro naprostou relaxaci a to vše s delší dobou účinku a pozvolným nástupem. Vhodné pro každodenní použití.

Je to silák mezi produkty svého druhu - STRONGER HHC-P je vrcholná lahůdka pro milovníky HHC-P produktů! Jeho síla, kvalita a originalita vás doslova pohltí. 

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

Cartridge HHC-P Alien 1 ml

Nejsilnější výrobek z řady produktů s HHCP - Cartridge HHC-P Stronger Aline 1 ml. Tento produkt je navržen tak, aby poskytoval dlouhodobý efekt účinku.

Intenzivní smyslový zážitek

Náš HHC-P Stronger s příchutí Alien je zárukou intenzivního smyslového zážitku. Jeho aroma je charakteristické svou zemitou a dřevitou chuťí s nádechem borovice a jahodové chuťi s vůní citronu. 

Vysoký obsah HHC-P a HHC

Pokud hledáte produkt s vysokým obsahem 15% HHC-P a 80% HHC, jste na správném místě. Tento produkt je ideální pro navození pozitivní nálady a kreativity, zmírňování stresu a navíc podporuje chuť k jídlu.

Relaxace a pohoda

HHC-P Stronger je ideálním společníkem pro obnovu klidu a pohody po náročném dni. Naše jedinečná náplň je navržena tak, aby sloužila jako každodenní nástroj pro relaxaci a odpočinek. S tímto výjimečným pomocníkem v kapse budete schopni čelit jakémukoli stresu s klidem a rovnováhou!

Technologická inovace

Vyzkoušejte HHC-P Stronger Alien a zažijte technologickou inovaci, která vám přinese zábavu a relaxaci na dosah ruky.

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod. 

Návod k použití: Náš vaporizér zapnete stisknutím tlačítka 5x rychle za sebou. Pokud stisknete tlačítko vaporizéru 3x, změníte tak intenzitu vapování. Zelená barva znamená slabší intenzitu, modrá značí střední intenzitu a nejsilnější intenzita je znázorněna červenou barvou. Před každým použitím je nutné cartridge s náplní HHC předehřát po dobu 2 - 3 vteřin. Zmáčkněte spínací tlačítko a držte zmáčknuté po dobu 2 - 3 vteřin než začnete vapovat. Zabráníte tak přehlcení atomizéru u cartridge. Při přehlcení atomizéru dojde během několika pokusů o vapování k nevratnému znefunkčnění cartridge. Náplň má obrovskou viskozitu a potřebuje pro správnou funkci krátký předehřev.

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

faq_banner

Doplňkové parametry

Kategorie: Obchod
Obsah HHC: 80%
Obsah HHC-P: 15%
Obsah terpenů: 5%
Obsah balení: 1 ml
Obsah THC: 0%
Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool
Minimální trvanlivost: do data uvedeného na obalu
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: