Výprodej se slevou až -60%! Poslední šance nakoupit HHC, HHC-P a THCP produkty.

Cartridge 94% HHC Svěží citrus 1 ml

499 Kč
HHC cartridge Super Lemon Haze 1 ml
499 Kč 249 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Náhradní cartridge s příchutí Svěží citrus a náloží 94% HHC - oblíbené pro účinky navozující příjemný, relaxační stav plný pohody. Velmi silná chuť citrusových plodů a citrónové kůry vás příjemně osvěží a přinese nezapomenutelný ovocný zážitek. HHC liquid oceníte především pokud vyhledáváte uvolnění a relax. Stimuluje chuť k jídlu. Hexahydrokanabinol oceníte také v případě žaludečních nevolností.

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

Liquid, který se nachází uvnitř náplně obsahuje z 94% kanabinoid HHC, který je často přirovnáván k THC. HHC je však plně legální, můžete si ho tak s klidem užít. Ať už pro jeho euforické či relaxační účinky.

Náš HHC extrakt je vyroben pouze přírodní cestou a to hydrogenací extraktu kvalitního CBD. Nikdy bychom se neuchýlili k cestě chemických a syntetických preparátů, které by mohly být škodlivé pro vaše zdraví.

HHC extrakty, které se nacházejí na trhu se mezi sebou liší obrovskou mírou a to jak kvalitou, tak i vůní. Hlavním rozdílem je obsah aktivní složky. Tzv. poměr 9R : 9S, kdy aktivním prvkem je právě isomer 9R. V našich HHC extraktech je poměr isomerů hexahydrokanabinolu následující: 9R 68,57% : 9S 24,12%. Většina HHC extraktů jiných prodejců na trhu v ČR a EU obsahuje HHC s hodnotou 9R pouhých 45%, ty kvalitnější pak 55%. To je však stále o 25% slabší hexahydrokanabinol, než ten, který se nachází v našich HHC výrobcích.

Oceníte: pozitivní náladu, pocity euforie, uklidnění a pohody.

Chuť: Velmi intenzivní citrusové aroma

 

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod. 

Návod k použití: Náš vaporizér zapnete stisknutím tlačítka 5x rychle za sebou. Pokud stisknete tlačítko vaporizéru 3x, změníte tak intenzitu vapování. Zelená barva znamená slabší intenzitu, modrá značí střední intenzitu a nejsilnější intenzita je znázorněna červenou barvou. Před každým použitím je nutné cartridge s náplní HHC předehřát po dobu 2 - 3 vteřin. Zmáčkněte spínací tlačítko a držte zmáčknuté po dobu 2 - 3 vteřin než začnete vapovat. Zabráníte tak přehlcení atomizéru u cartridge. Při přehlcení atomizéru dojde během několika pokusů o vapování k nevratnému znefunkčnění cartridge. Náplň má obrovskou viskozitu a potřebuje pro správnou funkci krátký předehřev.

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Banner odkazující na časté dotazy

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní náplně s HHC
Obsah HHC: 94%
Obsah CBD: 0%
Obsah THC: 0%
Obsah náplně: 1 ml
Náplň: 94% HHC. Jsou přidány terpeny v koncentraci 6%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu
Složení terpenu: Caryophyllen, Myrcene, Limonene, Linalool, Beta-Pinene, Alpha-Pinene, Terpinolene
Obsah balení: HHC liquid v cartridge: 1 ml, atomizer cartridge: sklo, keramika, nerezová ocel, PTFE těsnění (bez lepidel), maximální obsah 1,2 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: