Opět jsme zlevnili spoustu HHC produktů!

disPOD Jack Herer 500 mg HHC

589 Kč
jack herer
589 Kč 449 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2023

Jednorázový disPOD s příchutí Jack Herer s 500 mg HHC (hexahydrokanabinol). Vyhlášená legenda, která se stala oblíbenou pro své zemité a dřevité aroma s nádechem borovice. Zlepšuje náladu, dodává energii a podporuje kreativitu. Dokáže také zbavit úzkostí, stresu, deprese a stimulovat chuť k jídlu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

disPOD s příchutí Jack Herer a s 500 mg HHC je malá jednorázová elektronická e-cigareta uzpůsobená pro styl vapování "pusa-plíce".U tohoto vaporizéru vydechujete menší množství páry oproti klasickým vapům. Ideální pro diskrétní a ničím nerušené potahování. Vhodné zejména pro začínající uživatele, ale i pro pokročilé uživatele, kteří okolo sebe nevyžadují oblak páry.

Odrůda Jack Herer vás potěší svým zemitým až dřevitým aroma s nádechem borovice. Působí velmi euforicky, intenzivně a energicky. Dokáže také zmírnit stres a stimulovat chuť k jídlu. Velmi kvalitní vapovací pero stvořeno pro každodenní pohodu a relax. Náplň, která se uvnitř disPODu nachází obsahuje 500 mg HHC - hexahydrokanabinolu. Tento disPOD se stane vašim oblíbeným již po prvním potahu.

Náš HHC extrakt je vyroben pouze přírodní cestou a to hydrogenací extraktu kvalitního CBD. Nikdy bychom se neuchýlili k cestě chemických a syntetických preparátů, které by mohly být škodlivé pro vaše zdraví.

HHC extrakty, které se nacházejí na trhu se mezi sebou liší obrovskou mírou a to jak kvalitou, tak i vůní. Hlavním rozdílem je obsah aktivní složky. Tzv. poměr 9R : 9S, kdy aktivním prvkem je právě isomer 9R. V našich HHC extraktech je poměr isomerů hexahydrokanabinolu následující: 9R 68,57% : 9S 24,12%. Většina HHC extraktů jiných prodejců na trhu v ČR a EU obsahuje HHC s hodnotou 9R pouhých 45%, ty kvalitnější pak 55%. To je však stále o 25% slabší hexahydrokanabinol, než ten, který se nachází v našich HHC výrobcích.

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Návod spuštění disPODu:

Samospuštění natáhnutím. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC Vapy jednorázové
Účinek terpenů: zlepší náladu, dodá energii a povzbudí kreativitu
Oceníte pro: zmírnění stresu, stimulace chuti k jídlu a lepší náladu
Chuť a vůně: zemitá až dřevitá s nádechem borovice
Náplň: 500 mg HHC. Jsou přidány terpeny v koncentraci 6%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu.
Objem cartridge: 0,5 ml
Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool
Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero (disposable)
Baterie: kapacita 350mAh, možno dobíjet přes Micro-USB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: