Výprodej se slevou až -60%! Poslední šance nakoupit HHC, HHC-P a THCP produkty.

disPOD Jet Fuel 1000 mg HHC 1 ml

479 Kč
HHC disPOD Jet Fuel 1 ml
479 Kč 249 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024

disPOD s příchutí Jet Fuel s 1000 mg HHC (hexahydrokanabinol). Terpeny vás překvapí výraznou chutí naftového aroma diesel. Působí velmi euforicky, intenzivně a energicky. Dokáže také zmírnit každodenní stres, úzkosti, deprese, zvýšit koncentraci, a stimulovat chuť k jídlu. Dlouhotrvající účinek po celý den.

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

disPOD s příchutí Jet Fuel a 1000 mg HHC je malá jednorázová elektronická e-cigareta uzpůsobená pro styl vapování "pusa-plíce". U tohoto vaporizéru vydechujete menší množství páry oproti klasickým vapům. Ideální pro diskrétní a ničím nerušené potahování. Vhodné zejména pro začínající uživatele, ale i pro pokročilé uživatele, kteří okolo sebe nevyžadují oblak páry.

Příchuť Jet Fuel vás naprosto ohromí svou ostrou chutí naftového aroma diesel, který vám dodá silný zážitek. Působí velmi euforicky, intenzivně a energicky. Dokáže také zmírnit stres, zlepšit náladu, a stimulovat chuť k jídlu. Velmi kvalitní vapovací pero stvořeno pro každodenní pohodu a relax. Náplň, která se uvnitř disPODu nachází obsahuje 1000 mg HHC - hexahydrokanabinolu. Tento disPOD se stane vašim oblíbeným již po prvním potahu.

Náš HHC extrakt je vyroben pouze přírodní cestou a to hydrogenací extraktu kvalitního CBD. Nikdy bychom se neuchýlili k cestě chemických a syntetických preparátů, které by mohly být škodlivé pro vaše zdraví.

HHC extrakty, které se nacházejí na trhu se mezi sebou liší obrovskou mírou a to jak kvalitou, tak i vůní. Hlavním rozdílem je obsah aktivní složky. Tzv. poměr 9R : 9S, kdy aktivním prvkem je právě isomer 9R. V našich HHC extraktech je poměr isomerů hexahydrokanabinolu následující: 9R 68,57% : 9S 24,12%. Většina HHC extraktů jiných prodejců na trhu v ČR a EU obsahuje HHC s hodnotou 9R pouhých 45%, ty kvalitnější pak 55%. To je však stále o 25% slabší hexahydrokanabinol, než ten, který se nachází v našich HHC výrobcích.

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Návod spuštění disPODu:

Samospuštění natáhnutím. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Banner odkazující na časté dotazy

Doplňkové parametry

Kategorie: Obchod
Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool
Náplň: 1000 mg HHC. Jsou přidány terpeny 6%v koncentraci 6%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu
Objem cartridge: 1 ml
Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero ( disposable)
Obsah HHC: 94%
Obsah THC a CBD: 0%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: