Opět jsme zlevnili spoustu HHC produktů!

disPOD Pinacolada 500 mg HHC

Doporučujeme
589 Kč
dispod Pinacolada
589 Kč 449 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jednorázový disPOD s 500 mg HHC (hexahydrokanabinol) s příchutí Pinacolada. Chuť proslulého koktejlu z tropického Karibiku s intenzivním aroma kokosu a ananasu. Dodává pocity štěstí, povzbuzuje kreativitu a přináší uvolnění. Zmírňuje stres a stimuluje chuť k jídlu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

disPOD s příchutí Pinacolada a s 500 mg HHC je malá jednorázová elektronická e-cigareta uzpůsobená pro styl vapování "pusa-plíce". U tohoto vaporizéru vydechujete menší množství páry oproti klasickým vapům. Ideální pro diskrétní a ničím nerušené potahování. Vhodné zejména pro začínající uživatele, ale i pro pokročilé uživatele, kteří okolo sebe nevyžadují oblak páry.

Odrůda Pinacolada vás zaujme svou nezapomenutelnou chutí koktejlu z tropického Karibiku s aroma kokosu a ananasu. Přináší pocity uvolnění, radosti a odpočinku. Velmi kvalitní vapovací pero stvořeno pro každodenní pohodu a relax. Náplň, která se uvnitř disPODu nachází obsahuje 500 mg HHC - hexahydrokanabinolu. Tento disPOD se stane vašim oblíbeným již po prvním potahu.

Náš HHC extrakt je vyroben pouze přírodní cestou a to hydrogenací extraktu kvalitního CBD. Nikdy bychom se neuchýlili k cestě chemických a syntetických preparátů, které by mohly být škodlivé pro vaše zdraví.

HHC extrakty, které se nacházejí na trhu se mezi sebou liší obrovskou mírou a to jak kvalitou, tak i vůní. Hlavním rozdílem je obsah aktivní složky. Tzv. poměr 9R : 9S, kdy aktivním prvkem je právě isomer 9R. V našich HHC extraktech je poměr isomerů hexahydrokanabinolu následující: 9R 68,57% : 9S 24,12%. Většina HHC extraktů jiných prodejců na trhu v ČR a EU obsahuje HHC s hodnotou 9R pouhých 45%, ty kvalitnější pak 55%. To je však stále o 25% slabší hexahydrokanabinol, než ten, který se nachází v našich HHC výrobcích.

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd.  

Návod spuštění disPODu:

Samospuštění natáhnutím. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC Vapy jednorázové
Účinek terpenů: pocity štěstí, kreativní nálada
Oceníte pro: zlepšení nálady, zmírnění stresu a stimulaci chuti k jídlu
Chuť a vůně: tropický koktejl Piña Colada s aroma kokosu a ananasu
Objem cartridge: 0,5 ml
Náplň: 500 mg HHC. Jsou přidány terpeny v koncentraci 6%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu.
Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool
Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero ( disposable)
Baterie: kapacita 350mAh, možno dobíjet přes Micro-USB
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: