Kratomat v Ostravě Hrabůvce je momentálně mimo provoz. Všechny ostatní Kratomaty jsou funkční.

HHC indoor joint

Novinka Doporučujeme
199 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Ubalený joint s prémiovým HHC konopným květem. Joint obsahuje pouze tu nejlepší indoor konopnou sušinu. Naše konopí je vypěstováno BIO metodou a následně infuzované kvalitním HHC. Při procesu infuze nebyla použita žádná rozpouštědla, uhlovodíky ani jiné látky. Předbalený HHC indoor joint pomáhá s uvolněním těla i mysli, snížením stresu a navozuje stavy euforie. Jedná se o perfektní řešení, pokud hledáš jednoduchý způsob užívání HHC.

 

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

Předbalený HHC indoor joint obsahuje 1,2 - 1,4 gramu konopného květu vysoké kvality obohaceného o 22 - 25% HHC. Jedná se o HHC květ Queen, který byl vyšlechtěn z prvotřídních amerických genetik se špetkou středomořského vánkem.

Tento HHC konopný květ vás ohromí svou brilantní kombinací citrusů a koření. Ze začátku vás překvapí svou lehkostí, po chvíli ale ucítíte její štiplavost. HHC Queen je ideální pro skalní fandy legálního konopí. Předbalený HHC indoor joint pomáhá s uvolněním těla i mysli, snížením stresu a navozuje stavy euforie. Jedná se o perfektní řešení, pokud hledáš jednoduchý způsob užívání HHC.

Poznámka: Všechny naše konopné květy jsou přírodní a organicky pěstované. Nikdy bychom se neuchýlili k použití chemických přípravků. Při infuzi HHC nejsou použita žádná rozpouštědla, uhlovodíky, líh apod. Tyto látky by v HHC konopných květech zanechaly své zbytky. Jelikož věříme, že příroda je nejlepším pěstitelem, používáme konopí ve stavu, v jakém jej příroda vytvořila.

HHC indoor joint není v žádném případě podáván za účelem vnitřního užití. Z opatrnosti i přesto níže uvádíme upozornění o zákonu o e-cigaretách a tabákových výrobcích.

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC jointy
Obsah HHC: 22 - 25%
Obsah CBD: 6 - 7%
Obsah CBG: 0,05 - 0,8%
Obsah THC: < 0,2%
Hmotnost: 1,2 - 1,4g
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: