Výprodej se slevou až -60%! Poslední šance nakoupit HHC, HHC-P a THCP produkty.

HHC-P Stronger disPOD Runtz 2ml

979 Kč
HHC P disPOD s příchutí Runtz
979 Kč 499 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Jednorázový HHC-P Stronger disPOD s chutí Runtz s vysokou koncentrací HHC-P destilátu. Vyniká svou velmi příjemnou sladkou chutí, které vzniklo propojením Gelato a Zkittlez což zaručuje zemitý nádech. Vhodné pro podporu jasné mysli a rozproudění kreativity, navození euforie, štěstí a pohody. Strain uvolní vaše tělo i mysl pro naprostou relaxaci a to vše s dlouhou dobou účinku. S naší řadou HHC-P můžete dosáhnout až 30x silnější efekt

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

HHC-P Stronger disPOD Runtz je nejnovější přírůstek do naší široké nabídky jednorázových vapovacích per. Tento produkt z řady Stronger je obohacen o extra silné a kvalitní HHCP, což zajišťuje prodloužený účinek oproti klasické řadě HHC.

Obsahuje 15% prémiového HHC-P a 80% HHC, což přináší rychlý nástup účinku a jeho mnohonásobně delší trvání. Kombinuje výjimečný výkon s jednoduchým designem, což zaručuje dokonalou chuť a vůni díky přírodním terpenům.

Strain Runtz je charakteristické svou zemitou chutí, které má příjemně sladkou chuť s tropickým ovocem.

Rozdíly mezi HHC a HHC-P

HHC a HHC-P jsou nové generace kanabinoidů, které rozšiřují možnosti pro uživatele hledající různé účinky. HHC, hexahydrokanabidiol, je v podstatě CBD s přidanou molekulou vodíku. Na druhou stranu, HHC-P, hexahydrocannabiphorol, je derivát HHC s mnohem silnějším účinkem. Jeho psychoaktivní účinky jsou intenzivní, což může některé uživatele přilákat k hledání silné euforie. Avšak stejně jako u všech kanabinoidů je důležitá opatrnost a uvážlivost při dávkování.

Kvalitní extrakt HHC-P 

Kvalitní extrakty jsou získány pomocí hydrogenace, což je proces používaný v potravinářském průmyslu při výrobě tuků. Tento proces je standardizovaný a je známý jako "foodgrade" výrobní proces. Nepoužíváme žádné syntetické ani chemické preparáty. Zaměřujeme se na přírodní základ produktů, abychom vám mohli poskytnout ten nejlepší HHCP a HHC extrakt.

Náplň neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Návod spuštění disPODu:

Samospuštění natáhnutím. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

faq_banner

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC-P Stronger disPODy
Složení: Alpha-Bisabolol, Alpha-Cedrene, Alpha-Humulene, Alpha-Phellandrene. Alpha-Pinene, Alpha-Terpinene, Alpha-Terpineol, Benzoin, Beta-Caryophyllene, Beta-Pinene, Camphene, Camphor, Cis-Ocimene, Citral Diethyl Acetal, Citronellol, Delta-3-Carene, D-Limonene, Fenchol, Geraniol, Isoborneol, Linalool, L-Menthol, Myrcene, Nerol, Sabinene, Terpinolene, Trans-Ocimene, Valencene
Náplň: 15% HHC-P, 80% HHC, obsah 9R min 68,5%, 5% přírodních terpenů.
Objem disPOD: 2 ml
Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero ( disposable)
Baterie: kapacita 350mAh, možno dobíjet přes Micro-USB
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: