HHC Shot - Zelené jablko

89 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Osvěžující dávka energie s příjemnou jablečnou příchutí. Tento výjimečný HHC Shot obsahuje 30mg hexahydrokanabinolu (HHC). Vyroben je s největší precizností, tak abychom zajistili nejlepší možnou chuť a účinnost tohoto produktu. Užij si jedinečný let s naším HHC Shotem s příchutí zeleného jablka.

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

Sladká nálož energie s osvěžující jablečnou příchutí. HHC Shot Zelené jablko je ideálním způsobem jak spojit opojné HHC s příjemnou sladkou chutí sirupu.

Toužíte-li po HHC v jednoduché formě, tak abyste jej mohli užít kdykoliv, aniž by o tom někdo věděl, tak jste našli perfektní řešení ve formě HHC Shotu s příchutí Zeleného jablka.

Účinky HHC

Účinky HHC se připodobňují k účinkům slavnějšího THC. Hovoří se o změněném stavu vědomí, kdy člověk zažívá stavy euforie, uvolnění, radosti a povzbuzení. Nastat může také změna vnímaní času a prostoru. Známější CBD neúčinkuje narozdíl od HHC psychoaktivně. 

HHC je sice účinky blízký THC, neobjevuje se však v testu na drogy.

Vnitřní užití je pouze na riziku možného uživatele. Zde uvedené informace slouží pouze informativně. Získány jsou z veřejně dostupných zdrojů.

Zákaz prodeje mladším 18 let. 

Banner odkazující na časté dotazy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obchod
Obsah HHC: ± 30mg
Obsah THC: 0%
Složení: HHC 30mg, sirup s podílem ovocné šťávy, farmaceutická destilovaná voda, kys.citronová, vitamin C, kys.jablečná, kys.vinná, nosič HHC
Objem: 25ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: