Opět jsme zlevnili spoustu HHC produktů!

Rapé - Pixuri (kmen Puyanawa)

379 Kč 689 Kč od 379 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Gramáž
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pixuri je silné rapé vyráběné výhradně staršími z kmene Puyanawa. Je lokálně uznávané, oblíbené a respektované. Indiáni z kmene Puyanawa užívají rapé Pixuri pro zjasnění mysli, soustředění a uzemnění. Přináší propojení s vyšším já, čistí vnitřní mysl a indiáni získávají vhled a klid. 

O kmenu Puyanawa:

Kmen Puyanawa těžce trpěl prvními kontakty s bílými muži, byli zotročení na práci a projevy jejich kultury byly zakázány. Teprve po dlouhých letech v otroctví se jim povedlo opět osvobodit a návrat jejich kultury byl pro ně obtížný. V té době jich bylo pouze 200 - 300 a pouze málo z nich ovládalo domorodý jazyk. Pouze starší věděli, jak vyrobit potřebné nástroje pro přežití indiánů. V roce 2010 byla jejich populace sečtena na 529 jedinců.

Země původu: Brazílie

Všechna naše rapé jsou vyráběny tradičním způsobem přímo domorodými indiány z různých kmenů. Každé rapé je vyráběno udržitelným způsobem za použití vědomostí rady starších. Všechna rapé obsahují tabák selský, popel, směs rostlin a jednu bylinu, pro každý kmen jinou, která dává rapé specifickou sílu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: