Poslední CBD produkty ve výprodeji se slevou 50%!

Naše prodejna

Vítejte v prodejně Kratomuj!

Pokud jste se ještě nevydali na cestu k nám na Nádražní ulici 1026/41 v centru Ostravy, pak vám tímto přinášíme malý pohled do naší rodinné firmy a prostředí, které jsme pro vás vytvořili.

prodejna_z_venku

Náš příběh začal již v roce 2017, kdy jsme se rozhodli přinést na trh něco zcela odlišného – kratom a další přírodní produkty, které pomáhají zlepšovat psychiku a fyzické zdraví. Od února 2024 můžete náš koncept zažít i osobně v naší nově otevřené prodejně, kde si můžete vybrat svůj oblíbený kratom, my vám ho navážíme zabalíme přímo před vámi i s nějakým gramem navíc.

vazeni

Když k nám přijdete, nečekejte obyčejnou prodejnu. Jsme rodinná firma, ve které se spojila mladá synovská energie a otcovská moudrost.

Prostor naší prodejny jsme navrhli tak, aby vás vtáhl do klidného a relaxačního prostředí. Příjemná hudba, přírodní vůně a minimalistický design ve spojení s rostlinami a dřevem vytvářejí atmosféru, která vás okamžitě uvolní. Ať už přijdete pro kratom či jiné produkty, nechte se unést naším prostředím a energií, kterou do něj vkládáme.

prodejna1

Máme pro vás připravenou i relaxační část, kde si můžete odpočinout na pohodlném gauči. Popovídat si s námi o kratomu, šungitu, zdraví či spiritualitě nebo nás navštívit s přáteli či si ubalit joint

relaxzona

Nezastavujeme se pouze u kratomu, ale pracujeme na rozšíření sortimentu o další produkty a předměty, které budou prospěšné pro vaše zdraví a psychiku. Ať už jsou to jsou přírodní doplňky, byliny nebo předměty pro podporu těla, duše nebo vaší energie. Naše nabídka se stále rozšiřuje.

regal1

Přijďte zažít naše prostředí, popovídat si s námi a nechte se unést atmosférou, kterou jsme pro vás vytvořili. A nezapomeňte, že vždycky je u nás něco navíc – ať už příjemný rozhovor nebo malý dárek v podobě kratomu navíc zdarma.

Jsme otevření a přátelští a rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti, rady i příběhy.

Takže neváhejte a přijďte nás navštívit.

Ondřej & Jiří
Otec a syn 

tym