Kratomat v Praze je již opět v provozu.

Šungitové ochranné destičky

Ochranné šungitové destičky na mobil, tablet či notebook z oblasti Karélie (Rusko). Dostupné v několika provedeních, rozměrech a tvarech. Blokuje patogenní vlivy a elektromagnetické záření z Wi-Fi, 4G, 5G sítí. Odstraňuje negativní energii, bolest hlavy, podrážděnost, nervozitu a stres. Vhodné pro přilepení na zařízení ze zadní strany. Přinese do vašeho života klid, rovnováhu a pozitivní energii! 

Elektromagnetické záření mobilních telefonů, tabletů a notebooků, které se během konverzace ještě zesiluje, má negativní dopad na nervový systém, zvláště na mozek. Záření také potlačuje bioenergetické pole, což může vést k poruchám a zhoršení zdraví. Výrobci se snaží vytvořit zařízení, které by bylo bezpečné pro zdraví, ale dosud nenašli úspěšné řešení.

Šungit vykazuje mnoho léčivých vlastností. Mezi ně patří i schopnost ochrany člověka před elektromagnetickým zářením. Připevněte šungitovou destičku na mobilní telefon a už nebudete muset myslet na to, že vaše zařízení zhoršuje vaše zdraví. Šungitová destička neutralizuje záření vycházející ze zařízení, které je vždy na dosah. Šungitové destičky pro mobilní telefony jsou nenahraditelnou ochranou proti neviditelnému nepříteli – elektromagnetickému záření.

Použití: Před nalepením destičky na zařízení je nutné plochu důkladně otřít.

Nejprodávanější

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den