Výprodej CBD produktů - sleva 50%

Elitní šungitový kámen 50 - 70 g

27 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Elitní šungitový kámen 50 - 70 g jedná se o nejúčinnější formu šungitu s obsahem uhlíku okolo 98 %. Elitní šungit je velmi lehký, nešpiní a má kovový lesk. Jeho výskyt je vzácnější než u běžného šungitu s obsahem uhlíku okolo 60 %. Možnosti použití: 

 • příprava a čištění vody, 
 • snižování elektromagnetického smogu,
 • vyrovnává pH vody,
 • koupele,
 • použití u rostlin.

Poznámka: Uvedená cena je za 1 gram šungitu. Konečná cena bude stanovena na základě skutečné váhy konkrétního kamene. Pokud máte přesnou váhu, kterou preferujete, uveďte ji prosím do poznámky. Budeme se snažit vybrat kámen odpovídající vašim požadavkům. Celková částka bude uvedena na zálohové faktuře.

Při platbě převodem vám e-mailem zašleme zálohovou fakturu s konečnou cenou podle zjištěné váhy. Při platbě dobírkou zaplatíte skutečnou cenu při převzetí.

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

Elitní šungit je nejúčinnější formou šungitu s obsahem uhlíku okolo 98 %. Díky tomu má vysoce odolné fyzikální a chemické vlastnosti, což zahrnuje i odolnost vůči teplu. Tento šungit tvoří jen několika centimetrové žilky v horninách. Prodává se pouze v surovém stavu, není možné z něj vyrábět žádné výrobky, mimo přívěsků. Jeho účinky jsou mnohem větší než u běžného šungitu. K dosažení požadovaných výsledků budete potřebovat menší množství než u běžného šungitu. 

Šungit kámen života

Šungit je unikátní přírodní materiál původem z oblasti Karélie v Rusku, který se vyznačuje svou jedinečnou fyzikální strukturou. Jedná se o uhlíkatý kámen, který obsahuje velké množství fullerenů, což jsou molekuly uhlíku v podobě koulí nebo válců. Tyto fullereny jsou zodpovědné za mnoho pozoruhodných vlastností šungitu.

Díky svému obsahu fullerenů má šungit schopnost absorbovat a filtrovat různé nečistoty a škodlivé látky z vody a vzduchu. Fullereny mají také antioxidační vlastnosti, které pomáhají neutralizovat až 95% škodlivých látek jako jsou:

 • volné radikály,
 • těžké kovy,
 • bakterie a plísně,
 • chlor,
 • pesticidy.

Hlavní účinky šungitu

Šungit může pomoci zlepšit kůži, je vhodný k ošetření akné, ekzémů nebo zarudnutí. Šungitová voda může mít protizánětlivé a dezinfekční účinky. Napomáhá při bolestech hlavy, bolestech kloubů a svalů. Skvělým pomocníkem je při pečování o vlasy, hydratuje a navrací jim lesk.

Jak využít šungitové kameny

 • Popíjení šungitové vody pro každodenní pití, vhodné i pro domácí mazlíčky.
 • Zalévání domácích květin.
 • Zalévání výpěstků na zahrádce.

Ochrana proti elektromagnetickému záření

Hlavním principem jejich účinku je odraz nebo úplná neutralizace geopatického záření a elektromagnetických vln. Často i mikrovlnná trouba nebo počítač mohou způsobit nevysvětlitelné bolesti hlavy nebo chronickou únavu, na kterou nepomohou žádné léky.

Záření může mít škodlivý dopad na lidské zdraví, kterého se projevují následujícími symptomy:

 • Vyčerpanost, chronická únava
 • Nespavostí
 • Poruchy spánku
 • Nedostatek soustředěnosti, koncentrace
 • Bolesti hlavy, migrény

Vlastnosti šungitu

 • Ochraňuje tělo před elektromagnetickým zářením ze spotřebičů
 • Čistí a harmonizuje vodu
 • Dodává do vody minerály tzv. hořčík, železo a vápník
 • Podpora energetickou rovnováhu, klid
 • Očišťuje, absorbuje a odstraňuje toxiny, nečistoty z okolního prostředí
 • Podpora psychické a emocionálního zdraví, snižuje stres, úzkost a navozuje klid
 • Posiluje celkové zdraví a vitalitu, posiluje proti stresu
 • Podporuje rychlejší hojení a regeneraci

Příprava šungitové vody

 1. Před tím, než začnete vytvářet šungitovou vodu, je důležité provést důkladné opláchnutí elitních kamenů, abyste odstranili veškeré nečistoty a prach.
 2. Do skleněné karafy vložte elitní kameny ve množství 60 gramů na 1 litr vody.
 3. Během prvních 30 až 60 minut začnou elitní kameny filtrovat vodu.
 4. Pro dosažení optimálních výsledků nechte vodu odstát alespoň 24 hodin. Elitní kameny lze opakovaně zalévat vodou a proces aktivace vody se bude opakovat.
 5. Pravidelně je nutné kameny dobíjet a čistit, aby udržely svou účinnost.

Čištění a nabíjení šungitu 

Pro udržení vlastností šungitových kamenů je doporučeno provést čištění a nabíjení minimálně jednou za měsíc. Nejprve vložte kameny do misky s vodou a přidejte jedlou sůl nebo kuchyňskou sůl. Kameny nechte ponořené v tomto roztoku po dobu 2 až 3 hodin, poté důkladně opláchněte pod tekoucí vodou a nechte je vyschnout. Pro zvýšení účinku můžete kameny nabít sluneční energií. Po vyčištění a nabití jsou šungitové kameny připraveny k dalšímu použití.

Rostliny a šungit 

Šungit poskytuje vhodné podmínky pro zdravý růst rostlin, díky minerálům a prospěšným látkám. Využít můžete šungitovou vodu pro zalévání květin a rostlin. V šungitu se nachází měď, zinek, vápník, fosfor a mnoho dalších minerálů. 

Nevyhazujte použité šungitové kameny

Pokud již šungitové kameny nejsou vhodné k přípravě vody, a ztratily své vlastnosti, nemusíte ji vyhazovat. V šungitu se nadále nacházejí vlastnosti, které poslouží pro jiné účely. Použité kameny můžete umístit do květináče nebo na záhon k rostlinám. A sledujte, jak se vaše rostlinky rozrostou. 

I naši předkové znali léčivou sílu šungitu. Speciální struktura šungitů umožňuje udržet fyzické a psychické zdraví s minimálním úsilím, ušetřit peníze a čas.

Upozornění: Každý výrobek ze šungitu je ručně vyrobený a originální. Hmotnost a rozměry se mohou mírně lišit od uvedených parametrů.

Poznámka: Uvedená cena je za 1 gram šungitu. Konečná cena bude stanovena na základě skutečné váhy konkrétního kamene. Pokud máte přesnou váhu, kterou preferujete, uveďte ji prosím do poznámky. Budeme se snažit vybrat kámen odpovídající vašim požadavkům. Celková částka bude uvedena na zálohové faktuře.

Při platbě převodem vám e-mailem zašleme zálohovou fakturu s konečnou cenou podle zjištěné váhy. Při platbě dobírkou zaplatíte skutečnou cenu při převzetí.

Banner odkazující na časté dotazy

Doplňkové parametry

Kategorie: Elitní šungit
Použití: čištění vody, blokuje elektromagnetické záření, negativní energie, vyrovnává pH
Vhodné pro: bolesti hlavy, vyčerpání, nesoustředěnost, poruchy spánku
Vlastnosti: léčivé, dezinfekční, hojivé, harmonizační
Hmotnost: 1 kámen - 50 - 70 g
Vyrobeno v: Rusko (Karélie)
? Poznámka: Uvedená cena je za 1 gram šungitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: