Yerba Santa - vykuřovací svazek

289 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Listy Yerba Santa jsou v indiánských a španělských kulturách považovány za svatné. Tato posvátná bylina vydává příjemnou a povznášející vůní. Tyto svazky Yerba Santa se používají v tradiční praxi vykuřování pro ochranu, očistu, léčení, duchovní sílu, odvahu a hledání svého nejvniternějšího já. 

Klíčové benefity Yerba Santa:

Yerba Santa se tradičně pálí na počest předků, zvyšuje psychické síly a přináší léčení a ochranu těm, kteří ji používají. Je výrazně propojena s plícemi, často se používá jako přírodní medicína proti kašli a jiným respiračním nemocem. 

Yerba Santa má mnoho léčivých vlastností a vyniká svou příjemnou vůní. Pro svou chuť se také používá jako ochucovadlo jídel nebo jako aditivum do přírodních sirupů proti kašli k zamaskování chuti ostatních nepříliš chutných přísad. Je využívána také jako čaj, ale ještě častěji se používá na alkoholovou tinkturu. Tradičně je však využívána k vykuřování, k ochraně a očistě.

Délka svazku: přibližně 20 cm (60g)

Vůně: povznášející balzámově hřejivá a štiplavá vůně, která je zároveň probouzející a stimulující. 

Vlastnosti: posilňuje a chrání psychickou stránku člověka před negativními vlivy

Latinský název: Eriodictyon californicum

Země původu: Kalifornie, USA

Tato bylina je určená pouze k vykuřování

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení