Bílá šalvěj - vykuřovací svazek

219 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Bílá šalvěj je známá svými vlastnosti, působí na tělo a mysl. Očišťuje a zrelaxuje vás i prostředí ve kterém se nacházíte. Může být použita při očistě od negativní energií, negativních myšlenek, při čištění prostoru a naladění na pozitivní vibrace.

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

Tato aromatická rostlina je užívána již po staletí jako vykuřovadlo pro duchovní ceremoniály. Mezi původními americkými kmeny je bílá šalvěj považována za posvátnou a je známá jako duchovní rostlina. Pálení jejich listů je používáno k očištění domu od negativních energií, obzvláště po nemoci obyvatel obydlí. Vykuřování bílé šalvěje vás vyčistí od negativních myšlenek, energií a naladí vás na pozitivní vibrace. Severoameričtí indiáni ji užívali také na léčbu kašle, nachlazení nebo také proti horečce.

Klíčové benefity bílé šalvěje:

Bílá šalvěj je známá především pro své očišťující vlastnosti. Působí také antibakteriálně, ve starověké medicíně byla užívána na léčbu všech druhů neduhů. Dokáže člověka uklidnit, zrelaxovat a je více než vhodná k meditaci.

Proč zrovna naše šalvěj?:

Vůně této šalvěje vás zavede do srdce mohavské pouště, kde hustá, šedobílá šalvěj roste divoce na sluncem rozpálené krajině Oaklandu, v Kalifornii. Naše bílá šalvěj pochází z udržitelných zdrojů a sklízí se z divokých původních rostlin bílé šalvěje.

Délka svazku: přibližně 20 cm (60g)

Vůně: výrazná a plná, charakteristická, bylinná

Vlastnosti: Bílá šalvěj je ideální k očištění prostoru i těla od negativních energií, k uklidnění a hluboké meditaci. Také je vhodná jako podpora při léčbě nemocí jako je nachlazení, rýma nebo horečka

Latinský název: Salvia apiana

Země původu: Kalifornie, USA

Tato bylina je určená pouze k vykuřování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: