Opět jsme zlevnili spoustu HHC produktů!

Bílá šalvěj s dračí krví - vykuřovací svazek

219 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá šalvěj napuštěná dračí krví pro zvýraznění jejich posvátných vlastností. Tato aromatická rostlina je užívána již po staletí jako vykuřovadlo pro duchovní ceremoniály. Mezi původními americkými kmeny je bílá šalvěj považována za posvátnou a je známá jako duchovní rostlina. Pálení jejich listů je používáno k očištění domu od negativních energií, obzvláště po nemoci obyvatel obydlí.

Vykuřování bílé šalvěje vás vyčistí od negativních myšlenek, energií a naladí vás na pozitivní vibrace. Severoameričtí indiáni ji užívali také na léčbu kašle, nachlazení nebo také proti horečce.

Klíčové benefity bílé šalvěje:

Bílá šalvěj je známá především pro své očišťující vlastnosti. Působí také antibakteriálně, ve starověké medicíně byla užívána na léčbu všech druhů neduhů. Dokáže člověka uklidnit, zrelaxovat a je více než vhodná k meditaci.

Proč šalvěj zrovna naše šalvěj?:

Vůně této šalvěje vás zavede do srdce mohavské pouště, kde hustá, šedobílá šalvěj roste divoce na sluncem rozpálené krajině Oaklandu, v Kalifornii. Naše bílá šalvěj pochází z udržitelných zdrojů a sklízí se z divokých původních rostlin bílé šalvěje.

Délka svazku: přibližně 10 cm (30g)

Vůně: výrazná a plná, charakteristická, bylinná

Vlastnosti: Bílá šalvěj s dračí krví je ideální k očištění prostoru i těla od negativních energií, k uklidnění a hluboké meditaci. Také je vhodná jako podpora při léčbě nemocí jako je nachlazení, rýma nebo horečka

Latinský název: Salvia apiana

Země původu: Kalifornie, USA

Tato bylina je určená pouze k vykuřování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: