Cedr - vykuřovací svazek

379 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cedr je zaprvé a především medicínou ochrany. Často se používá k očištění domova po prvním nastěhování, k vyčištění od negativních bytostí a ochraně člověka, místa nebo předmětu před nežádoucími vlivy. Cedr se často používá při indiánském obřadu potní chýše.

Cedr je považován indiány severní Ameriky za jednu ze čtyř posvátných rostlin užívaných v "kolu medicíny", kde reprezentuje směr jihu. Dalšími rostlinami v medicínském kolu jsou bílá šalvěj reprezentující západ, zubří tráva (sweetgrass) reprezentující sever a tabák reprezentující východ.

Hlavní benefity cedru:

Cedr je dřevitý a svěží. Jak dřevo (ve formě třísek nebo hoblin), tak listy jsou efektivní jako vykuřovadla. Cedr je známý tím, že poskytuje očištění a ochranu. Oživí mysl i ducha z nemocí a vyčerpání. Hoří dlouho a je ideální pro domací vykuřovací rituál.

Také může být použit k požehnání domu před nastěhováním. Vyzve nežádoucí duchy k odchodu, čímž chrání a čistí váš domov. Kouř z hořícího cedru přitahuje dobré duchy a odstraňuje negativní energie.

Délka svazku: přibližně 20 cm (60g)

Vlastnosti: obnova, ochrana, zahnání strachu, uzemnění

Latinský název: Cedrus atlantica

Země původu: Kalifornie, USA

Tato bylina je určená pouze k vykuřování

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení