Výprodej CBD produktů - sleva 50%

Rapé - Ayarapé (kmen Kuntanawa)

Doporučujeme
379 Kč 689 Kč od 379 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Gramáž
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

Rapé - Ayarapé (kmen Kuntanawa)

Objevte tajemství Ayarapé - speciální druh rapé, který se vyrábí pomocí tajného postupu. Tabákové listy se totiž před sušením postříkají ayahuaskou, což jim dodává úplně nový rozměr. A právě v tomto procesu zůstává nádech této tak zvláštní medicíny.

Po vysušení se listy rozemelou na prášek a řepík se připravuje normálně. Díky této speciální ingredienci má Ayarapé úplně jiný efekt, který zaručuje rozšíření vědomí a cestu do jiného světa, kde se mísí realita s fantazií.

Zkuste Ayarapé a budete se cítit jako nový člověk. Tento produkt je určen pro ty, kteří hledají nevšední zážitky a chtějí objevovat tajemství rapé a ayahuascy.

O kmeni Kuntanawa:

Kuntanawové jsou jedním z 12 rodů, které pocházejí z panojazyčného základu a které v roce 1911 utrpěly genocidu - sotva přežily masakr. Bojovali proti kapitalistickému systému Patron-Peon, který byl obyvatelům deštného pralesa vnucen koloniálními silami v oblasti těžby kaučuku.

Kuntanawové - spolu s dalšími tradičními říčními komunitami Riberinho Extrativista - byli zotročeni a nuceni těžit kaučuk. Otrokáři a šéfové kaučukovníků také vykořisťovali lidi tím, že je nutili lovit exotická zvířata deštného pralesa, aby je prodávali v obchodu s exotickými kožešinami, což pomáhalo financovat kolonizaci Amazonie.

Po tomto období se Kuntanawům podařilo zorganizovat a vytvořit první rezervaci těžařů kaučuku, Reserva Extrativista, v Brazílii a na světě, "Těžařskou rezervaci Alto Jurura". Aktivní vůdci národa Kuntanawa a dalších pralesních komunit vytvořili projekty udržitelnosti rezervace a správy půdy způsobem, který sloužil k jejímu udržitelnému využívání.

Během několika let práce na sociálních iniciativách a úsilí o prosazování zájmů na místní a státní úrovni se obyvatelům rezervace podařilo dosáhnout úplné nezávislosti na gumárenských bossech - a nakonec je ze své půdy odstranit. Po určité době se však politický systém a ekonomické systémy v regionu vrátily k dřívějším vykořisťovatelským snahám s příchodem dětí bývalých gumárenských bossů, kteří na lidi z Kuntanawy uvalovali novější, tvrdší taktiky a požadavky.

V důsledku toho byla správa těžební rezervace The Alto Jurura (RESEX) nucena změnit své strategie, aby ochránila své obyvatele a deštný prales. V důsledku toho investovala do pastvy dobytka a v určitých částech povolila těžbu surovin v rezervaci. Teprve koncem 80. let 20. století získali svobodu.

Dnes se vůdci národa Kuntanawa, Haru a Hayra Kuntanawovi, snaží obnovit důstojnost a obnovit tradice, kulturu a spojení s deštným pralesem, v němž kdysi žili jejich předkové. Haru Kuntanawa je aktivním vůdcem lidí z deštného pralesa a aktivním světovým lídrem v OSN, který zastupuje Amazonii.

V současné době Haru a Hayra Kuntanawa - mezinárodně známá šamanka a lékařka - založili nový systém pro původní obyvatele a komunity deštného pralesa ve svém regionu jako způsob, jak posílit postavení ochránců deštného pralesa.

Banner odkazující na časté dotazy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: