Rapé - Tsunu (kmen Yawanawa)

379 Kč 689 Kč od 379 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Gramáž
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedno z nejpopulárnějších rapé - Tsunu pocházející od tradičního kmene Yawanawa. Jedná se kvalitní silný přírodní tabák se směsí Tsunu. Silné rapé vhodné pro všechny události. Tsunu je jedna z nejstarších směsí a je známá pro své silné účinky jako jasnost, uzemnění a vnitřní léčivou sílu.

Rapé Tsunu je perfektní směsí pro reset těla, mysli a ducha. Vyčistí vaše špatné energie a zároveň udrží vaše uzemnění. Je to jemné, aromatické rapé, které skvěle rezonuje s každým, kdo ho používá. 

O kmeni Yawanawa: 

Yawanawa je skupina indiánů patřící do lingvistické skupiny Pano, která dnes okupuje domorodou zemi řeky Gregório. 

Komunita Yawanawa ve skutečnosti vznikla spojením lidí z různých kmenů jako jsou: Shawãdawa (Arara), Iskunawa (nyní známý jako Shanênawa, kteří žijí blízko městečka Feijó), Rununawa, Sainawa (obecně známý jako Yaminawá, kteří žijí u řeky Bagé) a Katukina. Toto spojení je konečným výsledkem sociologické dynamiky společným pro mnoho kmenů ze skupiny Pano. Členové se připojili sňatkem, zajetím žen během válečných konfliktů, stěhováním rodin a řadou historických událostí.

Země původu: Brazílie

Všechny naše rapé jsou vyráběny tradičním způsobem přímo domorodými indiány z různých kmenů. Každé rapé je vyráběno udržitelným způsobem za použití vědomostí rady starších. Všechna rapé obsahují tabák selský, popel, směs rostlin a jednu bylinu, pro každý kmen jinou, která dává rapé specifickou sílu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení