Kratomat v Praze je již opět v provozu.

Rapé - Ervas (kmen Kaxinawa)

379 Kč 689 Kč od 379 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Gramáž
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

Kaxinawský kmen užívá velmi rozdílné bylinné směsi, oproti ostatním kmenům. Toto rapé je konkrétně vyrobeno z jejich nejoblíbenějších bylin. Rapé Ervas používají především ke spirituální očistě, k napojení na ducha džungle a vyčištění vnitřní negativní energie. Užívali jej také před lovem na zvýšení koncentrace. Veřejnosti nikdy neodhalili tajnou recepturu, znají ji pouze starší, kteří mají velké zkušenosti s přípravou rapé Ervas.

O kmeni Kaxinawa:

Lidé z kmene Kaxinawa pochází z Brazílie a Peru. Jsou také známí jako Cashinauá, Caxinauá. Oni sami se však nazývají jako Huni Kuin, což v překladu znamená "skuteční lidé" nebo "opravdoví muži". Jejich jazyk patří do lingvistické rodiny Pano, nazývají ho hatxa-Kuin (opravdový jazyk). Celkem sčítají přibližně 4 000 lidí. Tvoří 42% domorodého obyvatelstva státu Acre v západní Brazílii.  

Země původu: Brazílie

Všechna naše rapé jsou vyráběny tradičním způsobem přímo domorodými indiány z různých kmenů. Každé rapé je vyráběno udržitelným způsobem za použití vědomostí rady starších. Všechna rapé obsahují tabák selský, popel, směs rostlin a jednu bylinu, pro každý kmen jinou, která dává rapé specifickou sílu.

Banner odkazující na časté dotazy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: