Kratomat v Praze je již opět v provozu.

Startovací balíček kratomu

Doporučujeme
549 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Objevte svět kratomu s naším startovacím balíčkem!  Tento balíček je ideálním způsobem jak objevit různé účinky kratomu. Balíček obsahuje 10 nejoblíbenějších druhů kratomu

  • 4 x 10 g zeleného kratomu - zlepšuje náladu a komunikaci. 
  • 3 x 10 g bílého kratomu - stimulační a energizující účinky.
  • 2 x 10 g červeného kratomu - analgetické, relaxační a afrodiziakální účinky.
  • 1 x 10 g žlutého kratomu - relaxační a uvolňující účinky.

Náš kratom pochází od dodavatele z Indonésie a jde o nekvalitnější kratom na trhu. Nabízí mimořádnou kvalitu a sílu. 

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

 

Kratom výjimečné kvality

Kratom, latinsky Mitragyna Speciosa, je rostlina původem z jihovýchodní Asie, známá pro své zázračné účinky. Listy kratomu jsou plné alkaloidů. Hlavními indolovými alkaloidy jsou mitragynin a 7-hydroxymitragynin, které mohou mít různé účinky na tělo a mysl. Kratom je hojně využíván v jihovýchodní Asii jako součást tradiční medicíny. Strom kratomu roste stovky let. List kratomu vydrží maximálně 3 měsíce, poté se rozpadne a začne růst nový. Více informací o kratomu se dozvíte na našem blogu v článku: CO JE TO KRATOM?

Balíček obsahuje 10 nejoblíbenějších druhů kratomu

Zelený kratom

Patří mezi nejsilnější a nejoblíbenější druh. Výrazně zlepší náladu, podpoří chuť komunikovat, je vhodný do společnosti či na zábavu jako alternativa alkoholu. Mírně také dodá energii, ne však tak jako bílý kratom. Je ideální volbou pokud trpíte depresí, úzkostí či jenom potřebujete podpořit náladu. 

Bílý kratom 

Mnoho lidí si ho vybírá pro možnou podporu při zvýšení energie, zlepšení nálady a koncentrace. Jemné aroma a stimulační účinky činí z Maeng Da White oblíbenou volbou pro mnohé. Tento druh kratomu je známý svou svěží a jemnou vůní. Může být užitečný pro studenty během studia, pracovníky v náročných oborech nebo sportovce pro zvýšení výkonu. Jak využít kratom při studiu? Přečtěte si náš článek: Kratom na učení.

Červený kratom 

Červený kratom je často spojován s vlastnostmi, uvolnění, relaxace a možností snížení stresu, úzkosti a pocitu bolesti. Mnoho uživatelů vyhledává červený kratom pro jeho potenciální schopnost podpořit klidnou náladu. Jak využít kratom při problémech se spánkem? Přečtěte si náš článek: Kratom na spaní.

Žlutý kratom 

Žlutý druh kratomu bývá často popsán jako mírný a vyvážený mix. Může nabízet některé vlastnosti podobné červeným, bílým i zeleným variantám, podpora klidné nálady, mírné povzbuzení a uvolnění. Mnoho uživatelů preferuje žlutý kratom pro jeho potenciální schopnost poskytnout mírné energetické výhody spolu s uklidňujícím účinkem.

Dávkování kratomu 

Pro uživatele, kteří již s kratomem mají zkušenosti, je obvyklá průměrná dávka 1 dávka 3 g kratomu = 1 čajová lžička. Pro silnější účinek je možné užít kratom na lačný žaludek, ale není to vhodné pro začátečníky.

Pro začátečníky je nejvhodnější kratom užít mezi jídly, doporučená je poloviční dávka 1,5 gramu = půlka zarovnané čajové lžičky. 

Pro analgetické účinky červeného kratomu je vhodnější větší dávka 5 - 10 gramů. Dvojnásobná dávka je vhodná kvůli fermentaci kratomu při které dochází k snížení alkaloidů, ale velmi odlišnému účinků oproti zelenému nebo bílému kratomu. Vyšší dávka je vhodná pro již zkušené zákazníky. 

S naší váhou (s přesností na 0,01 g) už se nemusíte obávat špatného odhadu množství. S touto váhou budete mít kratom vždy správně odvážený.

Silnější účinek kratomu

Doporučujeme zamíchat do vody a vypít. Pro silnější a rychlejší účinky je vhodné míchat kratom v teplé tekutině (min. 40 °C) nebo může být kratom rozmíchán v grapefruitové šťávě. Nechcete ztrácet čas mícháním drinku z práškového kratomu? Vyzkoušejte naše kratomové tablety, účinek je stejně kvalitní a silný. 

Teplá voda pomůže v rozmíchání a tělo kratom lépe vstřebá = SILNĚJŠÍ A RYCHLEJŠÍ ÚČINEK

Za kvalitu našeho kratomu 100% ručíme

Kratom pochází od našeho dodavatele z Indonésie se kterým spolupracujeme od roku 2017. Je zpracováván farmáři s největší pečlivostí za dodržování veškerých norem a pravidel. Náš dodavatel kratomu je držitelem certifikátu GPM (Good Manufacture Practise).

  1. Záruka kvality – přísné normy a postupy.
  2. Bezpečnost výrobků – minimalizaci rizika kontaminace výrobků škodlivými látkami.
  3. Kontrola procesů – pravidelná kontrola výrobních procesů a norem.
  4. Dokumentace a záznamy – detailní dokumentace a záznamů o všech procesech, od výroby až po distribuci.
  5. Regulace a dodržování předpisů – dodržování právních předpisů a regulací.

Každý gram našeho kratomu je ošetřen unikátní metodou pomocí gama záření, která zajišťuje čistotu a bezpečnost kratomu, aniž by došlo ke snížení jeho cenného obsahu mitragyninu. Gama zaření je efektivním opatřením k minimalizaci rizika mikrobiální kontaminace a k zachování kvality kratomu. Díky této jedinečné metodě je náš kratom 100% bezpečný.

PROČ SI KOUPIT PRÉMIOVÝ KRATOM U NÁS?

Začíná to již u samotné sklizně. Naše farmáři nespěchají - listy se ponechávají na stromech déle, až 60 až 70 dní. Na rozdíl od většiny prodejců u kterých se listy sklízejí po 30 dnech, náš kratom nabízí mimořádnou kvalitu a sílu.

Sklizeň starších listů znamená, že výsledný kratomový prášek obsahuje maximální množství účinných látek poskytující silnější a delší účinek. Takže ano, můžete najít levnější alternativy, ale nedosáhnou našeho standardu. Kvalita našeho kratomu je zaručena, a to je rozdíl, který můžete ochutnat. Je to jako s vínem - čím starší, tím lepší. 

Za náš kratom platíme dodavateli více

Ano, čtete správně. Za náš kratom PLATÍME DODAVATELI VÍCE, než jiní prodejci. Důvodem je, že dodavatel má větší náklady, než jiní dodavatelé v Indonésii. 

Náš dodavatel platí svým farmářům nadstandardní mzdu, což se odráží ve výjimečné kvalitě našeho kratomu. Tím, že jsou farmáři dobře odměňování, jsou motivováni k péči a pečlivému výběru nejkvalitnějších listů, což zajišťuje dodržení nejpřísnějších norm a vynikající kvalitu našich produktů. 

Laboratorní testy kratomu 

Náš kratom je pravidelně podroben laboratorní kontrole, aby byla zajištěna bezpečnost a kvalita kratomu. Provádí se kontrola obsahu těžkých kovů a dalších nežádoucích látek, a dbá se také na splnění nejvyšších standardů.

Varování – Kratom snižuje krevní tlak. Pokud jste osoba trpící nízkým tlakem, nedávejte si na začátek více než 1 gram.

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami. Vzhledem k zákonům Evropské unie nesmíme uvádět účinky ani návod k používání kratomu.

Banner odkazující na časté dotazy

Doplňkové parametry

Kategorie: Kratom
? Kolik sbírat: 2 - 3 g
Země původu: Indonésie
? Balení: 10 ks x 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: