Výprodej CBD produktů - sleva 50%

Vykuřovací mušle Abalone XL

499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Mušle Abalone jsou známé svou krásou perleťového lesku. Tyto speciální skořápky mají více využití, tradičně jsou známé pro použití při vykuřování. Tato mořská schránka plžů je symbolem živlu vody, čímž činí rituál vykuřování kompletním. 

Abalone mušle jsou velikosti 16-18 cm a jsou vhodné pro vykuřování svazků jako např. bílé šalvěje, yerba santy či svatého dřeva - palo santa. Skořápky jsou ohnivzdorné a dostatečně velké, aby pojaly velký svazek bílé šalvěje. Malé přirozené otvory v mušli poskytují vynikající přívod vzduchu pro hořící svazek.

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

 

Používání Abalone mušlí při vykuřovacích rituálech

Skořápky Abalone lze použít při mnoha rituálech, vytvořit si můžete také vlastní rituál. Kvůli krásnému perleťovému lesku jsou ideální ozdobou pro vaši domácnost, umístit ji můžete třeba na oltář.

Mušle Abalone symbolizovala ve starověkých rituálech vykuřování element vody. Pro vykuřovací rituál je ideální zahrnout všechny čtyři živly. Vykuřovací bylinky/svazky zastávají element země, hoření zastává oheň, mušle vodu a kouř živel vzduchu.

Pokud tedy chcete provádět tradiční starodávný vykuřovací rituál pro očistu, pak s mušlí Abalone bude váš rituál kompletní. 

O naší XL Abalone mušli

Tmavé, černé skrvny v lasturách Abalone jsou přirozeným projevem jejich pobytu v moři. Dodávají lasturám robustní charakter. Velikost a tvary mušlí jsou jedinečné, mohou se tedy lišit kus od kusu. Mušle pochází od mořského plže s názvem abalone. Přezdívá se mu také mořské ucho, jelikož tvar jeho mušle připomíná tvar ucha. Tyto ulity se shromažďují udržitelným způsobem na farmě Abalone, kde se tito šneci pěstují. 

Banner odkazující na časté dotazy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: