Kratomat v Praze je již opět v provozu.

Modrý leknín - prášek extrakt 100:1 (Blue lotus)

199 Kč 599 Kč 1 699 Kč od 199 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Gramáž
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Modrý leknín (Blue Lotus), prášek extrakt obsahuje alkaloidy, které je spojovány s relaxací, uvolněním a mírným psychoaktivním a afrodiziakálním účinkem při vyšší dávce. Tento květ je hojně využíván v Egyptské kultuře jako součást rituálů a ceremonií pro své spirituální vlastnosti. Tento extrakt obsahuje přibližně 100x více účinných látek než běžná forma rostliny. Vhodný pro:

  • Relaxaci, meditaci
  • Uvolnění od stresu 
  • Podpora spánku 
  • Navození lucidního snění
  • Napojení na svou intuici a třetí oko 
  • Pomáhá od bolesti a zánětů
  • Zlepšuje pokožku

Pokud hledáš nové způsoby, jak se uvolnit od stresu nebo se chceš propojit více sám se sebou Modrý leknín může být tou správnou volbou pro tebe. 

Detailní informace

Prvotřídní kvalita
Prvotřídní kvalita
všech druhů kratomu
Prvotřídní kvalita
Výběr pouze prvotřídních
surovin a produktů
Dárek k objednávce
Dárek při objednávce
nad 400 Kč
Doprava Zásilkovnou
Doprava Zásilkovnou
zdarma od 700 Kč
Odesíláme každý den
Při objednání do 15:00
odesíláme ještě tentýž den

Detailní popis produktu

Modrý leknín, známý také pod anglickým názvem Blue Lotus (latinsky Nymphaea caerulea), je rostlina s neuvěřitelnou historií.

Věděli jste, že tento květ doprovázel snad veškeré společenské události ve starověkém Egyptě? Byl symbolem krásy a ženy ho běžně nosívaly ve vlasech. Byly jím zdobeny sochy, chrámy, ale také hrobky - listy lotosu byly nalezeny dokonce v hrobce slavného Tutanchamona!

Modrý leknín byl také symbolem mystiky a spojením s božstvím, které původní Egypťané uctívali. Konzumovali ho v rámci nejrůznějších náboženských rituálů a pro své psychotropní a entheogenní účinky sloužil jako spolehlivý prostředek pro dosahování stavů náboženské extáze.

 

 

Důležitost této rostliny pro egyptskou civilizaci potvrzuje i fakt, že je o lotosu dokonce zmínka v Egyptské knize mrtvých - jeden z nejdůležitějších historických artefaktů této civilizace. Zkuste prášek extraktu 100:1 z Modrého leknínu i vy a objevte jeho tajemství!

Tento extrakt obsahuje přibližně 100x více účinných látek než běžná forma rostliny. 

Podle legislativy ČR není Modrý lotos schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Banner odkazující na časté dotazy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: