Opět jsme zlevnili spoustu HHC produktů!

Palo Santo esenciální olej

429 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš Palo Santo esenciální olej je nejčistší formou Palo Santa. Tento Palo Santo esenciální olej je získáván parní destilací bez chemických přísad z udržitelných zdrojů původních ekvadorských stromů Palo Santo. Jedná se o nejčistší způsob, jak přinést posvátnou vůni Palo Santa do vašeho domova.

Označení Palo Santa jako svatého dřeva značí jeho obrovskou sílu vyčistit prostory i člověka od negativních energií. Podle původních obyvatel jižní Ameriky přináší do domova štěstí a úspěch.

Palo Santo je již po staletí používáno také při ceremoniálech Ayahuascy jako prostředek k očistě a zbavení se zlých duchů při obřadu. Kouř Palo Santa vytváří celkově poklidnou atmosféru plnou harmonie.

Jak užívat Palo Santo esenciální olej:

Náš Palo Santo esenciální olej lze použít mnoha způsoby - přidejte pár kapek do aroma difuzéru pro vytvoření aromatického zážitku (náš esenciální olej lze užít do všech typů difuzérů), přidejte pár kapek esenciálního oleje do koupele, na oblečení, do pračky místo aviváže nebo přimíchejte pár kapek esenciálního oleje Palo Santo do neparfemovaných pleťových vod či jiných kosmetických připravků.

Klíčové benefity Palo Santo esenciálního oleje:

Strom Palo Santo je bohatý na terpeny jako je limonen a α-terpineol, což z něho činí bratrance kadidla a myrhy. Právě tyto sloučeniny dělají Palo Santo tak silným esenciálním olejem, pokud jde o pomoc při nepohodlí a citlivosti. Terapeutické výhody jsou:

  • Vynikající pro meditaci, může pomoct zahnat negativní myšlenky a být velmi uzemňující
  • Podporuje uklidňující atmosféru a pomáhá zmírnit obavy
  • Zmirňuje bolest svalů a kloubů
  • Pomáhá podporovat zdravý dýchací systém a zároveň stimuluje imunitní systém

Vůně: hluboká příjemná dřevitá vůně s příjemným teplým, ale sladkým dotekem

Vlastnosti: působí klidně na atmosféru a mysl, čistí negativní energii, stimuluje štěstí

Obsah: 10 ml 100% esenciálního oleje Palo Santo

Latinský název: Bursera graveolens

Země původu: Ekvádor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: